Šnek

klub pohybu v obci o.s.

Pořádané akce

Kontakty

Kontaktní osoba:

Zbyněk Najman

info@sneci.cz

tel.: +420 776 291 429

Svatoštěpánský koncert - 2014

MKH 2627raw Jako každý rok, tak i letos se 26. prosince konal náš již tradiční vánoční koncert v kapli sv. Anny.
Tentokrát přijaly naše pozvání studentky pardubické konzervatoře Martina Bártová a Marie Minářová. Martina studuje 4. rokem hru na housle a letos ji čeká maturita. Maruška, která nám letos předvedla hru na klávesy, hraje také na varhany, pokračuje v pomaturitním studiu na konzervatoři. Jako hosta si děvčata pozvaly zpěvačku s nádherným hlasem- Zuzanu Zedníčkovou. Repertoár, který nám předvedly, obsahoval jak díla klasických mistrů tak i hudbu moderní. Závěr koncertu patřil koledám, které tak udělaly tečku za velmi příjemnou chvílí strávenou s krásnou hudbou. Všem účinkujícím patří naše poděkování za jejich nádherné vystoupení.

Číst dál...

Svatoanenský koncert

DSC 1041 Dne 27. července 2014 se opět konal v albrechtické kapli koncert u příležitosti pouti sv. Anny. Tentokrát přijali naše pozvání vynikající newyorský kytarista Steve Walsh a jeho přátelé: Dano Šoltis (bicí) a Jakub Vejnar (baskytara). Oproti minulým koncertům se hudební žánr trochu změnil - jednalo se především o blues, jazz. Mimořádný zážitek z tohoto koncertu byl doplněn i pěveckým vystoupením manželky hlavního protagonisty, paní Elišky Walsh. Sám Steve Walsh o sobě říká ,, Nechávám se ovlivnit všeličím a opravdu mám rád mnoho hudebních stylů, pokud v sobě mají duši." Myslím, že pokud jste tento koncert navštívili, můžete jeho slova potvrdit.

Číst dál...

VIII. ročník májového nohejbalu

DSC 0596 Stalo se již tradicí,že na jaře pořádá Šnek - klub pohybu v obci Albrechtice nohejbalový turnaj.Nejinak tomu bylo i letos a proto 14.6.2014 na kurtech od rána bylo rušno a vše se připravovalo na 8. ročník Májového nohejbalového turnaje. Pořadatelé byli ,jako vždy ,vzorně připraveni a naladěni v očekávání průběhu turnaje.Drobná potíž ze strany týmů však na sebe nenechala dlouho čekat a již záhy se ukázalo,že místo nahlášených 8 týmů se zůčastní jen 6,což způsobilo razantní snížení odehraných zápasů.I to špatné bývá na něco dobré a tak když v průběhu turnaje se počala stahovati dešťová mračna nad Albrechticemi,bylo zřejmé ,že snížení počtu zápasů nebylo vůbec od věci. S posledním dohrávaným zápasem se spustil i déšť a po rychlém předání cen vítězům a i ostatním zůčastněným ,započalo rychlé balení sportovního vybavení. A jak to vlastně celé dopadlo :

Seznam zůčastněných týmů - Invalidi, Tři Očy , Michle , TOkjó Hotel ,Albrechtice,Otrokáři

Číst dál...